Przedszkole nr 1 w Suwałkach

 

Nawigacja

 • 2018/2019

 • TEATR W PRZEDSZKOLU

  TEATR W PRZEDSZKOLU - Obrazek 1   2 stycznia przyjechali do naszego przedszkola aktorzy ze Studia Artystycznego „ARENA”. Zagrali przedstawienie pt. „Kto ty jesteś? Polak mały”.

 • 6- LATKI W RADIO BAJER FM

  6- LATKI W RADIO BAJER FM - Obrazek 1  21 grudnia dzieci z grupy 6-latków: Nadia, Hania M., Bartek i Jaś O. wystąpiły w Radio Bajer FM. Opowiadały o swoich rodzinach, Sylwestrze i zabawach zimowych. Na antenie dzieci przesłały pozdrowienia i życzenia noworoczne dzieciom, dyrekcji, pracownikom i rodzicom Przedszkola nr 1.

 • ZAJĘCIA OTWARTE 5-LATKÓW

  ZAJĘCIA OTWARTE 5-LATKÓW - Obrazek 1  20 grudnia w grupie 5-latków odbyły się zajęcia otwarte :Kolędujemy wspólnie z rodzicami”. Dzieci zaprezentowały „Jasełka”, które wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Spotkanie było okazją do przełamania się opłatkiem, złożeniem życzeń oraz wspólnego śpiewanie kolęd.

 • JASEŁKA

  JASEŁKA - Obrazek 1  20 grudnia dzieci z grupy 5-latków przedstawiły „Jasełka” – historię narodzenia Pana Jezusa. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy, a na zakończenie pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia.

 • CHRISTMAS PARTY – ŚWIĄTECZNE PRZYJĘCIE

  CHRISTMAS PARTY – ŚWIĄTECZNE PRZYJĘCIE - Obrazek 1  20 grudnia na kole z języka angielskiego świętowaliśmy po angielsku. Nie mogło zabraknąć: crackers, Candy canes, ginger man biscuits. Merry Christmas ho,ho,ho…

 • PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

  PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - Obrazek 1  19 grudnia Krystian, Hania CH., Ania, Hania W. i Karolinka z grupy 5-latków udały się do Przedszkola nr 4 w Suwałkach na coroczny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Dzieci zaśpiewały pastorałkę „Świeć gwiazdeczko”.

 • JĘZYK ANGIELSKI W PLENERZE

  JĘZYK ANGIELSKI W PLENERZE - Obrazek 1  19 grudnia w grupie 3-latki B odbyły się zajęcia z języka angielskiego w ogrodzie przedszkolnym. Poznaliśmy panią Zimę po angielsku: winter, cold, snow, christmas tree.

 • ZAJĘCIA OTWARTE 3-LATKÓW B

  ZAJĘCIA OTWARTE 3-LATKÓW B - Obrazek 1  18 grudnia w klimacie bożonarodzeniowym w grupie 3-latki B odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy i robiliśmy świecące bombki. Życzymy wszystkim spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

 • ZAJĘCIA OTWARTE 6-LATKÓW

  ZAJĘCIA OTWARTE 6-LATKÓW - Obrazek 1  18 grudnia w grupie 6-latków odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Dzieci rozwiązywały zadania i popisywały się wiedzą nabytą w przedszkolu. Po wykonaniu wszystkich zadań zaśpiewaliśmy wspólnie kolędę, połamaliśmy się opłatkiem, złożyliśmy życzenia i wspólnie z rodzicami zrobiliśmy cekinowe bombki. Wesołych Świąt!!!

 • KUCHCIKOWO PIERNIKI

  KUCHCIKOWO PIERNIKI - Obrazek 1   17 grudnia dzieci z grupy 6-latków tym razem robiły świąteczne pierniki. Za pomocą foremek powstawały gwiazdki, renifery, choinki…

  Panie kucharki upiekły pierniki, a dzieci po spróbowaniu zabrały pozostałe do domu.

 • KOLĘDOWANIE Z ZESPOŁEM PARTITA

  KOLĘDOWANIE Z ZESPOŁEM PARTITA - Obrazek 1  17 grudnia przybył do naszego przedszkola zespół PARTITA. Wspólnie z dziećmi i paniami grali i śpiewali kolędy. Miła świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim.

 • ZMALOWANE SUWAŁKI

  ZMALOWANE SUWAŁKI - Obrazek 1   14 grudnia w hotelu LOFT odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego pod hasłem „Zmalowane Suwałki”. Maja z grupy 6-latków została laureatem tego konkursu.  Za swoją pracę otrzymała dyplom, nagrody i kalendarz z rysunkami laureatów. GRATULUJEMY!!!

 • ZAJĘCIA OTWARTE 6-5-LATKÓW

  ZAJĘCIA OTWARTE 6-5-LATKÓW - Obrazek 1   13 grudnia w grupie 6-5 latków odbyły się zajęcia otwarte,  na których rodzice z pomocą swoich pociech zrobili gwiazdy.

 • ZAJĘCIA OTWARTE 3-LATKÓW A

  ZAJĘCIA OTWARTE 3-LATKÓW A - Obrazek 1   12 grudnia w grupie 3-latki A odbyły się zajęcia otwarte. Rodzice razem z dziećmi zaśpiewali piosenki i zatańczyli taniec. Na zakończenie wspólnie wykonali świąteczne bombki.

 • WYCIECZKA DO GIŻYCKA

  WYCIECZKA DO GIŻYCKA - Obrazek 1  „Mikołaju, Mikołaju, czy Ty z boru, czy Ty z gaju…” 11 grudnia dzieci z grup 5-latków i 5-4-latków wybrały się do Komnaty Świętego Mikołaja w Pięknej Górze w Giżycku. Przedszkolaki zwiedzały komnatę zabawek, lodową krainę elfa i piekły pierniczki. Wszyscy świetnie się bawili.

 • KILKA CHWIL Z ŻYCIA 3-LATKÓW B

  KILKA CHWIL Z ŻYCIA 3-LATKÓW B - Obrazek 1   Podczas pobytu dzieci w przedszkolu nie tylko bawimy się zabawkami. Lubimy malować farbami i kredkami, ładnie zjadamy z talerzyka i myjemy zęby. Uczestniczymy w różnych uroczystościach na terenie przedszkola, chodzimy na spacery. Największą radość dzieciom sprawiają zajęcia ruchowe w sali gimnastycznej.

 • NIESPODZIANKA

  NIESPODZIANKA - Obrazek 1    6 grudnia dzieci i panie z grupy 3-latki B otrzymały prezent.  Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, a szczególnie pani Renacie Bacewicz za zakup i dostarczenie choinki do grupy z okazji mikołajek.

 • MIKOŁAJKOWY AUTOBUS RADIA 5

  MIKOŁAJKOWY AUTOBUS RADIA 5 - Obrazek 1   6 grudnia nasze przedszkole odwiedziły dzieci ze Stowarzyszenia „Przystań”. Zostały im przekazane prezenty (słodycze, zabawki i żywność) ofiarowane przez rodziców i dzieci. Bardzo dziękujemy za okazałą pomoc!!!

 • MIKOŁAJKI

  MIKOŁAJKI - Obrazek 1   6 grudnia do naszego przedszkola przyjechał Mikołaj. Odwiedził wszystkie grzeczne dzieci, które powitały gościa bardzo serdecznie. Chętnie z nim rozmawiały, śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Na pożegnanie Mikołaj obdarował dzieci słodyczami.  

strona: