• WESOŁE RYBKI W POSZUKIWANIU JESIENI

22 września Wesołe rybki udały się na wycieczkę w poszukiwaniu oznak nadchodzącej jesieni. Dzieci zebrały cały kosz jesiennych darów i upewniły się że JESIEŃ zawitała już na dobre.

• SPOTKANIE STARSZAKÓW ZE STRAŻAKAMI

21 września dzieci z grupy Wesołe Rybki i Sprytne Myszki miały okazję spotkać się ze strażakami, którzy opowiedzieli o swojej codziennej pracy a także zaprezentowali stój w którym wyjeżdzają na akcje ratunkowe.

• ZWINNE KOTKI

18 września 2023 r. obchodziliśmy urodziny Helenki. Grupa odśpiewała sto lat i zajadała się cukiereczkami

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dziś ważny dzień dla każdego przedszkolaka, naszym dzieciom życzymy wszystkiego co najpiękniejsze i wesołej zabawy.
      Pani Dyrektor uroczyście nadała nazwy wszystkim grupom. Od teraz w naszym przedszkolu mamy: Pracowite Pszczółki, Zwinne Kotki, Liski Chytruski, Rozbrykane Tygryski, Wesołe Rybki, Urocze Misie i Sprytne Myszki. Dodatkowo każda z grup otrzymała wspaniałe prezenty. Dziękujemy Pani Agnieszce, Dominice i Asi za wykonanie pięknej dekoracji oraz wszystkim pracownikom za pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia.
      Dziękujemy za wspólną zabawę!

• LISKI CHYTRUSKI KORZYSTAJĄ Z PIĘKNEJ POGODY

Łapiemy promienie słońca, bawimy się i miło spędzany czas.

• LEPIEJ DMUCHAĆ NA ZIMNE - PRÓBNA EWAKUACJA W PRZEDSZKOLU

Na umówiony sygnał dźwiękowy zgodnie z procedurą ewakuacji, wszystkie dzieci sprawnie i bezpiecznie opuściły Przedszkole.

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

15 września w przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odwagi, zabawy i kreatywności. Nie tylko dziecięce ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Nasza Kochana Pani Dyrektor tego dnia przywitała każdą grupę pysznymi krówkami oczywiście w pięknych kropeczkowych opakowaniach. Przedszkolaki spędziły czas aktywnie i wesoło, a "KROPKA" była obecna z nami podczas zajęć i zabaw.

• WESOŁE RYBKI

Wesołe rybki spędzają wolny czas na magicznym dywanie.

• ZWINNE KOTKI

Grupa Kotków 12 września 2023 r. obchodziła urodziny Michalinki. Zdrówka, szczęścia i słodyczy cała grupa Tobie życzy.

• LISKI I KOTKI NA WYCIECZCE

Wybraliśmy się na wycieczkę do Podlaskiej Toskanii. Każde dziecko dostało wiaderko z marchewkami i miało możliwość nakarmić zwierzątka zamieszkujące Toskanię. Było cudownie!

• PIERWSZY SPACER MALUCHÓW

Pszczółki bardzo lubią podwórko. Dziś więc był spacer.

• ZABAWY Z PAJĄCZKIEM W PSZCZÓŁKACH

Pracowite pszczółki poznały pajączka Kazika, który jest postacią przewodnią w projekcie edukacyjnym ,,Paluszkowe maluchy". Dzieciaki słuchały opowiastki, jak pajączek pojawił się po raz pierwszy w przedszkolu oraz bawiły się w zabawę paluszkową z Kazikiem.

• TYGRYSKI

Tygryski realizują zadanie z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Słowo, dotyk i muzyka dla każdego smyka". Ćwiczenia logopedyczne buzi i języka oraz praca z wierszykiem "Myszka".

• PRACOWITE PSZCZÓŁKI

Pierwsze zabawy na podwórku w grupie 3-latków. Bawiliśmy się świetnie. Uśmiechy na twarzach dzieci- bezcenne.

• TYGRYSKI

Grupa Tygrysków spędza czas na integracji i dobrej zabawie: kulkowe kąpiele, budowle w klockomagii,relax w sali kinowej, zwiedzanie zaplecza sportowego,wykonaniu pracy plastycznej.

• PIERWSZE PRACE ROZBRYKANYCH TYGRYSKÓW

Pierwsze prace w grupie rozbrykanych tygrysków.

• ZAPOZNANIE ROZBRYKANYCH TYGRYSKÓW

Rozbrykane tygryski poznają się.

• WESOŁE RYBKI WSPOMINAŁY WAKACJE

Dzieci z grupy Wesołe Rybki pożegnały wakacje a swoje wspomnienia przedstawiły malując rysunki.

• SZWEDZKI STÓŁ

6 września dzieci z grupy 6-latków same przygotowywały sobie śniadanie.

• 3-LATKI ŚWIĘTUJĄ

100 lat Stefan!