• EUROPEJSKI DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO - WESOŁE RYBKI

Dnia 29 września Wesołe rybki wspólnie z kilkunastoma tysiącami placówek z całego świata świętowały Europejski Dzień Sportu Szkolnego (ESSD). Ideą wydarzenia jest celebracja i promocją aktywności fizycznej wśród dzieci.

• ZABAWY SENSORYCZNO- MATEMATYCZNE TYGRYSKÓW

Tygryski bawiły się i uczyły jeszcze w letnim klimacie: łowiły zwierzątka wodne, szukały skarbów w piasku w odpowiedniej ilości, tyle ile oczek wypadło na kostce. Mieliśmy fajną zabawę i wspomnienia z wakacji.

• ZAJĘCIA NA TABLICY INTERAKTYWNEJ

Tygryski zapoznały się z edukacyjnym programem multimedialnym "Tyci Tukan i przedszkolaki". Wybraliśmy temat emocji, więc zadania były związane z wypowiedzią i aktywnością na temat .

• Uroczo

Nasze Misie bawią się na placu zabaw

• ZWINNE KOTKI

Pogoda dopisała, dzieci korzystają i spacerują szukając oznak jesieni

• PSZCZÓŁKI

Pierwsze zajęcia z tablicą interaktywną. Dzieci poznały Tyci Tukana i rozwiązywały zadania.

• ZWINNE KOTKI

Skupione  dzieci pracują od samego rana

• PRACOWITE PSZCZÓŁKI

Spacer w poszukiwaniu darów jesieni

• RYBKI DOTYKAJĄ, WĄCHAJĄ I SMAKUJĄ OWOCE I WARZYWA

Wesołe rybki rozpoznawały warzywa i owoce za pomocą dotyku, smaku i węchu. Kształciły również umiejętności matematyczne segregując je na odpowiednie kolory, kształty a także przeliczały czego jest więcej.

• WYCIECZKA TYGRYSKI I MISIE

Tygryski i Misie powitały jesień w malowniczej okolicy Hańczy - Mierkinie.Dzieci spędziły czas bardzo aktywnie: konkurencje sportowe, wykonanie jeżyka z ziemniaka, zabawy i relaks na linkach i hamakach.Gospodarze ugościli nas babką ziemniaczaną i jak zwykle kiełbaski z przedszkola to  była nasza przerwa na posiłek.Dziękujemy Radzie Rodziców za pokrycie kosztów tego wspaniałego wyjazdu.

• WESOŁE RYBKI W POSZUKIWANIU JESIENI

22 września Wesołe rybki udały się na wycieczkę w poszukiwaniu oznak nadchodzącej jesieni. Dzieci zebrały cały kosz jesiennych darów i upewniły się że JESIEŃ zawitała już na dobre.

• SPOTKANIE STARSZAKÓW ZE STRAŻAKAMI

21 września dzieci z grupy Wesołe Rybki i Sprytne Myszki miały okazję spotkać się ze strażakami, którzy opowiedzieli o swojej codziennej pracy a także zaprezentowali stój w którym wyjeżdzają na akcje ratunkowe.

• ZWINNE KOTKI

18 września 2023 r. obchodziliśmy urodziny Helenki. Grupa odśpiewała sto lat i zajadała się cukiereczkami

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dziś ważny dzień dla każdego przedszkolaka, naszym dzieciom życzymy wszystkiego co najpiękniejsze i wesołej zabawy.
      Pani Dyrektor uroczyście nadała nazwy wszystkim grupom. Od teraz w naszym przedszkolu mamy: Pracowite Pszczółki, Zwinne Kotki, Liski Chytruski, Rozbrykane Tygryski, Wesołe Rybki, Urocze Misie i Sprytne Myszki. Dodatkowo każda z grup otrzymała wspaniałe prezenty. Dziękujemy Pani Agnieszce, Dominice i Asi za wykonanie pięknej dekoracji oraz wszystkim pracownikom za pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia.
      Dziękujemy za wspólną zabawę!

• LISKI CHYTRUSKI KORZYSTAJĄ Z PIĘKNEJ POGODY

Łapiemy promienie słońca, bawimy się i miło spędzany czas.

• LEPIEJ DMUCHAĆ NA ZIMNE - PRÓBNA EWAKUACJA W PRZEDSZKOLU

Na umówiony sygnał dźwiękowy zgodnie z procedurą ewakuacji, wszystkie dzieci sprawnie i bezpiecznie opuściły Przedszkole.

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

15 września w przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odwagi, zabawy i kreatywności. Nie tylko dziecięce ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Nasza Kochana Pani Dyrektor tego dnia przywitała każdą grupę pysznymi krówkami oczywiście w pięknych kropeczkowych opakowaniach. Przedszkolaki spędziły czas aktywnie i wesoło, a "KROPKA" była obecna z nami podczas zajęć i zabaw.

• WESOŁE RYBKI

Wesołe rybki spędzają wolny czas na magicznym dywanie.

• ZWINNE KOTKI

Grupa Kotków 12 września 2023 r. obchodziła urodziny Michalinki. Zdrówka, szczęścia i słodyczy cała grupa Tobie życzy.

• LISKI I KOTKI NA WYCIECZCE

Wybraliśmy się na wycieczkę do Podlaskiej Toskanii. Każde dziecko dostało wiaderko z marchewkami i miało możliwość nakarmić zwierzątka zamieszkujące Toskanię. Było cudownie!