• ZAJĘCIA ŚWIĄTECZNE W LISKACH

7 grudnia odbyły się zajęcia otwarte dla dzieci i rodziców z grupy Liski. Tematyka zajęć dotyczyła przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło wspólnych zabaw i kolędowania. Dziękujemy wszystkim za udział w tych magicznych zajęciach.

• AKCJA CHARYTATYWNA PRZEDSZKOLE NR 1 DLA JULII

06 grudnia odbył się finał akcji charytatywnej-Przedszkole nr 1 dla Juli , "Kiermasz słodkości". Cała społeczność przedszkola z empatią i sercem wrzucała pieniążki do puszki, aby pomóc Juli wrócić do pełni sił i zdrowia.Udało się zebrać 3550 zł. Pieniążki zostały przekazane mamie Juli. Serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy dołożyli swoją cegiełkę pomocy. Juli oraz jej rodzinie życzymy wiary, sił i powrotu do zdrowia.

• ZAJĘCIA OTWARTE - LISKI

Zajęcia otwarte ,,Eksperymenty i doświadczenia matematyczne” w grupie Liski. Dzieci samodzielnie wykonały szereg matematycznych doświadczeń, a rodzice mieli okazję zobaczyć jak pracują ich dzieci.

• MIKOŁAJKI

6 grudnia wszystkie przedszkolaki odwiedził bardzo miły i długo wyczekiwany gość. Miał czerwony strój , długą , białą brodę - to nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ. Przedszkolaki śpiewały piosenki a Święty Mikołaj obdarował dzieci słodkimi prezentami. Spotkanie w każdej grupie przebiegło w bardzo radosnej i miłej  atmosferze.

• WIZYTA PREZYDENTA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Prezydent Czesław Renkiewicz z okazji Mikołajek odwiedził naszych przedzkolaków przekazując prezenty. Dzieci ubrane na czerwono w mikołajkowych czapkach zaśpiewały włodarzowi świąteczną piosenkę

• PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT RYBEK

Wesołe rybki przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. 6-latki ubrały choinkę a także zaczeły odliczanie do świąt za pomocą kalendarza adwentowego. Na każdy dzień zostało przygotowane dzieciom zadanie do wykonania a także ciekawostka związana ze świętami

• ZWINNE KOTKI

5 grudnia 2023 r. odbyło się Ślubowanie na Przedszkolaka. Tego dnia dzieci 3-letnie dołączyły do grona przedszkolaków. Pani Dyrektor uroczyście wręczyła dyplomy, medale oraz prezent dla wszystkich dzieci.

• PRZEDSZKOLAKI W KINIE

4 grudnia dzieci z naszego przedszola wybrały się do kina na bajkę pt."Kicia Kocia pod choinką".

• PASOWANIE PSZCZÓŁKI

30 listopada 2023 r. w grupie Pracowite Pszczółki odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały rodzicom poznane piosenki, tańce oraz zabawy paluszkowe. Złożyły ślubowanie i przez Panią Dyrektor zostały pasowane dużą kredką na przedszkolaka. Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła nowym przedszkolakom prezent, a panie z grupy obdarowały dzieci dyplomami oraz małymi upominkami.

• SPRYTNE MYSZKI

Dzieci z grupy Myszki otrzymały monitor interaktywny do pracy i zabawy. Chętnie z niego korzystają. Koszty w całości pokryła Rada Rodziców, bardzo dziękujemy!

• SPRYTNE MYSZKI

W ramach zajęć kulinarnych KUCHCIKOWO przedszkolaki same przygotowywały kanapki tostowe, które po upieczeniu - konsumowały.

• URODZINY MAI W GRUPIE PSZCZÓŁKI
    • PLUSZOWY MIŚ

Zajęcia koła plastycznego "Zaczarowany ołówek" w grupie Myszki.

• TEATRZYK

24 listopada 2023 r. w naszym przedszkolu gościliśmy teatr Pasja, który zaprezentował dzieciom spektakl pt. "O dzielnym misiu Wojtku".

• ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

23 listopada przedszkolaki ze wszystkich grup uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dla dzieci przygotowano w tym dniu wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne , konkursy, zgadywanki.  Zagościł u nas również Miś z Pogodnych Suwałk z którym przedszkolaki spędziły wspólnie czas na zabawach. Ten dzień był pełen uśmiechu i radości.

• TRAMPOLINY

Urocze misie w Movement Arena ćwiczą pod opieką trenera

• PSZCZÓŁKI

przedszkolaki świetnie bawili się w basenie z kulkami

• ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z PRZEDSTAWICIELAMI STRAŻY POŻARNEJ

"Uwaga! Pali się?"- zajęcia edukacyjne z przedstawiecielami Straży Pożarnej w Suwałkach w których wzieły udział dzieci z Rybek i Myszki.

• KODOWANIE W RYBKACH

Dzieci kodowały misia przy użyciu tablicy interaktywnej doskonaląc umiejętność koncentracji i logicznego myślenia.

• TEDDY BEAR DAY NA ZAJĘCIACH JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dzieci śpiewały i inscenizowały misiowe piosenki "My Teedy Bear", "Teddy Bear turn around".Starszaki poznały niedźwiadka Paddingtona i obejrzały jego zabawne przygody w wersji anglojęzycznej, wykonywały zadania na tablicy intaraktywnej.