• WESOŁE RYBKI NAGRODZONE

Wesołe Rybki zostały nagrodzone dyplomami za aktywny udział w Europejskim Dniu Sportu.

• ZWINNE KOTKI

Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam. A kto? HANIA!

• SPRYTNE MYSZKI

4 października Myszki udały się do Muzeum M. Konopnickiej.

Zwiedzały sale muzealne, szukały: gąsek, kluczy, korony, diamentów w labiryncie i ogrodzie muzeum. Brały również udział w konkurencjach biegowych z zabawkami z epoki małej Marysi.

• MYSZKI

3 października Myszki brały udział w akcji SADZIMY DRZEWA. Udały się do Nadleśnictwa Suwałki po drzewka, które później posadzą z rodzicami w swoich ogródkach.

• MYSZKI

W sali Sprytnych Myszek powstał jesienny kącik. Dzieci chętnie pozowały wśród darów jesieni

• BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA

5 października 2023 r. nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, którzy przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa na drodze.

• KODOWANIE W WESOŁYCH RYBKACH

W Wesołych rybkach obdbyły sie zajęcia z kodowania. Dzieci za pomocą instrukcji-rymowanki ułożyły z kubeczków jesienne drzewo. Kolejnym zadaniem , które miały do wykonania było odwzorowanie drzewa .

• LISKI

Dzieci z zebranych liści na spacerze wykonały piękną, jesienną pracę.

• PSZCZÓŁKI

Zajęcia gimnastyczne połączone z zabawą w ogrodzie przedszkolnym

• WESOŁE RYBKI W STREFIE ODKRYWANIA,WYOBRAŹNI I AKTYWNOŚCI

3 października Wesołe rybki odwiedziły Strefę odkrywania, wyobraźni i aktywności. Dzieci odkrywały eksponaty a w Majsterni samodzielnie wykonywały pojazdy, które po skonstruowaniu latały. Przedszkolaki wykazały się duża kreatywnością przy tworzeniu pojazdów i były bardzo zaciekawione eksperymentowaniem.

• LISKI

Liski na spacerze w poszukiwaniu darów jesieni.

• WESOŁE RYBKI WZIEŁY UDZIAŁ W AKCJI #sadziMY

Wesołe Rybki wzięły udział w akcji #sadziMY zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i jego żony. Dzieci w Nadleśnictwie otrzymały do posadzenia sadzonki modrzewia, świerku i sosny.

• DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE WESOŁYCH RYBEK

2 października obchodziliśmy w grupie Wesołe Rybki szczególne święto czyli Dzień Chłopaka. W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopakom uroczyste „Sto lat”. Dzień upłynął nam na wspólnej zabawie i tańcach. Mamy nadzieję, że tym drobnym gestem sprawiłyśmy radość naszym chłopcom i z przyjemnością będziemy wspominać ten dzień.

• KOTKI

Przedszkolaki zwinnie doskonalą motorykę małą

• MISIE

Nad Zalewem Arkadia dzieci korzystają z pięknej pogody

• PRACOWITE PSZCZÓŁKI

Zajęcia matematyczno - ruchowe na sali gimnastycznej

• MISIE

Urocze Misie miło spędzają czas w ogrodzie przedszkolnym

• EUROPEJSKI DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO - WESOŁE RYBKI

Dnia 29 września Wesołe rybki wspólnie z kilkunastoma tysiącami placówek z całego świata świętowały Europejski Dzień Sportu Szkolnego (ESSD). Ideą wydarzenia jest celebracja i promocją aktywności fizycznej wśród dzieci.

• ZABAWY SENSORYCZNO- MATEMATYCZNE TYGRYSKÓW

Tygryski bawiły się i uczyły jeszcze w letnim klimacie: łowiły zwierzątka wodne, szukały skarbów w piasku w odpowiedniej ilości, tyle ile oczek wypadło na kostce. Mieliśmy fajną zabawę i wspomnienia z wakacji.

• ZAJĘCIA NA TABLICY INTERAKTYWNEJ

Tygryski zapoznały się z edukacyjnym programem multimedialnym "Tyci Tukan i przedszkolaki". Wybraliśmy temat emocji, więc zadania były związane z wypowiedzią i aktywnością na temat .